top of page
1.jpg
Jak budujemy?

Nasza Firma kompleksowo obsługuje cały proces związany z budową domu na działce klienta - od kompletowania niezbędnej dokumentacji oraz pozwoleń na budowę przez realizację poszczególnych etapów budowy po wykończenie i zdanie obiektu w ręce klienta.

keramzyt1.jpg
Keramzyt w roli głównej

Keramzyt to kruszywo ceramiczne, które powstaje z wypalania glin pęczniejących. Charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną. Keramzyt nie zanika pod wpływem ciepła i nie wydziela żadnych związków chemicznych ani gazów. Nie lubią go żywe stworzenia, takie jak np. gryzonie czy owady, jest również odporny na działanie pleśni i grzybów.

prefabtykat.png
Prefabrykaty

Prefabrykaty keramzytowe to technologia przyszłości. Są to gotowe, duże elementy ścienne oraz stropowe, które łączy się tworząc sprawnie konstrukcję budynku. Wznoszenie surowego budynku trwa jedynie kilka dni i po tym czasie możliwe jest rozpoczęcie konstruowania więźby dachowej.

image-from-rawpixel-id-83777-jpeg.jpg
Pozwolenie na budowę

Pozwolenie na budowę jest najważniejszym dokumentem w budowlanym procesie inwestycyjnym. Zgodnie z Prawem budowlanym pozwolenie na budowę jest decyzją administracyjną, zezwalającą na rozpoczęcie i prowadzenie budowy lub wykonywanie robót budowlanych innych niż budowa obiektu.

bottom of page