top of page

WYBÓR DZIAŁKI

Préstamos-para-comprar-terreno.jpg

Wybór działki pod zabudowę domu nie jest rzeczą prostą. Jednak aby uniknąć problemów w późniejszym czasie należy zadbać o to, aby lokalizacja posesji, na której ma stanąć nieruchomość gwarantowała możliwość dojazdu. Umożliwi to bezpośredni dostęp do drogi publicznej lub dostęp do drogi publicznej przez drogę prywatną (należy być jej właścicielem lub współwłaścicielem lub mieć ustaloną służebność drogową).

WYBÓR PROJEKTU TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU

image-from-rawpixel-id-751759-jpeg.jpg

Masz już działkę, a więc czas na dopasowanie do niej odpowiedniego projektu domu. Warto skontaktować się z  naszym doradcą, który przeanalizuje Twoje potrzeby i dobierze najlepsze rozwiązania. Możesz wybrać gotowy projekt, który oferuje nasza firma lub -  jeśli żadna z propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań - możesz przedstawić własną wizję Twojego wymarzonego domu. Wszelkie zmiany, które zechcesz nanieść są możliwe na etapie projektu.

SKOMPLETOWANIE DOKUMENTACJI

plan_zagospodarawania.jpg

Kompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów i pozwoleń związanych z rozpoczęciem budowy bywa czasochłonne. Na wypisy poszczególnych dokumentów czeka się od 1 tygodnia do nawet 6 miesięcy! W związku z tym oferujemy Ci możliwość przeprowadzenia całej procedury dokumentacyjnej za Ciebie! Twój opiekun projektu na mocy udzielonego mu przez Ciebie pełnomocnictwa dopilnuje wszelkich formalności niezbędnych do uruchomienia prac budowlanych.

TRANSPORT I MONTAŻ ELEMENTÓW

elvir-k-Xtyh5b5GGX4-unsplash.jpg

Montowanie ścian zajmuje na ogół kilka godzin. Gotowe komponenty transportowane są na teren inwestycji bezpośrednio z fabryki . Wszystkie prace związane z montażem konstrukcji prefabrykowanych przeprowadzamy na podstawie projektu i instrukcji prowadzenia montażu. Przy pomocy wysoce wydajnej maszyny budowlanej oraz wykwalifikowanej ekipy montażowej rozpoczyna się proces składania domu w całość. 

PRACE WYKOŃCZENIOWE - ZDANIE INWESTYCJI

louis-hansel-shotsoflouis-Rf9eElW3Qxo-un

Prace wykończeniowe Twojego domu to ostatni etap naszej działalności. Od zamontowania dachu, wstawienia okien, poprzez położenie instalacji elektrycznej, cieplnej i wodno-kanalizacyjnej po prace wykończeniowe na zewnątrz inwestycji czyli malowanie elewacji i położenie kostki. Po zakończeniu przez naszą firmę wszystkich prac wewnątrz i zewnątrz budynku otrzymasz komplet dokumentów potwierdzających finalizację inwestycji. Teraz wystarczy, że złożysz zawiadomienie o zakończeniu budowy i uzyskasz numer budynku. Po otrzymaniu od nas kompletu kluczy dom jest gotowy aby się do niego wprowadzić.

bottom of page